1LP/sem.I-II
Data publikacji: 2022-04-19

    03.02.2022
Czw
  04.02.2022
Pią
  05.02.2022
Sob
  10.02.2022
Czw
  11.02.2022
Pią
  12.02.2022
Sob
  17.02.2022
Czw
  18.02.2022
Pią
  19.02.2022
Sob
  24.02.2022
Czw
  25.02.2022
Pią
  26.02.2022
Sob
  03.03.2022
Czw
  04.03.2022
Pią
  05.03.2022
Sob
  06.03.2022
Nie
  10.03.2022
Czw
  11.03.2022
Pią
  12.03.2022
Sob
  13.03.2022
Nie
  17.03.2022
Czw
  18.03.2022
Pią
  19.03.2022
Sob
  20.03.2022
Nie
  24.03.2022
Czw
  25.03.2022
Pią
  26.03.2022
Sob
  27.03.2022
Nie
  31.03.2022
Czw
  01.04.2022
Pią
  02.04.2022
Sob
  03.04.2022
Nie
  07.04.2022
Czw
  08.04.2022
Pią
  09.04.2022
Sob
  10.04.2022
Nie
  14.04.2022
Czw
  15.04.2022
Pią
  16.04.2022
Sob
  17.04.2022
Nie
  21.04.2022
Czw
  22.04.2022
Pią
  23.04.2022
Sob
  24.04.2022
Nie
  28.04.2022
Czw
  29.04.2022
Pią
  30.04.2022
Sob
  05.05.2022
Czw
  06.05.2022
Pią
  07.05.2022
Sob
  08.05.2022
Nie
  12.05.2022
Czw
  13.05.2022
Pią
  14.05.2022
Sob
  15.05.2022
Nie
  19.05.2022
Czw
  20.05.2022
Pią
  21.05.2022
Sob
  22.05.2022
Nie
  26.05.2022
Czw
  27.05.2022
Pią
  28.05.2022
Sob
  29.05.2022
Nie
  02.06.2022
Czw
  03.06.2022
Pią
  04.06.2022
Sob
  09.06.2022
Czw
  10.06.2022
Pią
  11.06.2022
Sob
  12.06.2022
Nie
  16.06.2022
Czw
  17.06.2022
Pią
  18.06.2022
Sob
  19.06.2022
Nie
  23.06.2022
Czw
  24.06.2022
Pią
  25.06.2022
Sob
  30.06.2022
Czw
  01.07.2022
Pią
  02.07.2022
Sob
1 15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45 Matematyka
Jegorow Dorota
23
15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05 Historia
Lalik Agnieszka
23
8:00-8:45 Biologia
Winiarska Agnieszka
23
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05 Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
8:00-8:45 Historia
Lalik Agnieszka
23
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05 Historia
Lalik Agnieszka
23
8:00-8:45 Informatyka
Jegorow Dorota
23
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45 Język polski
Szynaka Robert
23
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45 Fizyka
Winiarska Agnieszka
23
15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45 Matematyka
Jegorow Dorota
23
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45 *Biologia
Winiarska Agnieszka
23
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45 *R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45  
2 15:50-16:35   14:10-14:55 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
8:50-9:35 Matematyka
Jegorow Dorota
23
15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Historia
Lalik Agnieszka
23
8:50-9:35 Chemia
Winiarska Agnieszka
23
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
8:50-9:35 Historia
Lalik Agnieszka
23
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Historia
Lalik Agnieszka
23
8:50-9:35 Matematyka
Jegorow Dorota
23
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
8:50-9:35 Język polski
Szynaka Robert
23
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Matematyka
Jegorow Dorota
23
8:50-9:35 Chemia
Winiarska Agnieszka
23
15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Historia
Lalik Agnieszka
23
8:50-9:35 Matematyka
Jegorow Dorota
23
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Geografia
Semeniuk Jacek
23
8:50-9:35 *Chemia
Winiarska Agnieszka
23
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
8:50-9:35 Podstawy przedsiębiorczości
Jegorow Dorota
23
15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35  
3 16:40-17:25   15:00-15:45 Język polski
Szynaka Robert
23
9:40-10:25 Informatyka
Jegorow Dorota
23
16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Język polski
Szynaka Robert
23
9:40-10:25 Fizyka
Winiarska Agnieszka
23
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Język polski
Szynaka Robert
23
9:40-10:25 Język polski
Szynaka Robert
23
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Język polski
Szynaka Robert
23
9:40-10:25 Matematyka
Jegorow Dorota
23
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
9:40-10:25 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Język polski
Szynaka Robert
23
9:40-10:25 Biologia
Winiarska Agnieszka
23
16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 *Historia
Lalik Agnieszka
23
9:40-10:25 Podstawy przedsiębiorczości
Jegorow Dorota
23
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Geografia
Semeniuk Jacek
23
9:40-10:25 *Fizyka
Winiarska Agnieszka
23
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Matematyka
Jegorow Dorota
23
9:40-10:25 *Geografia
Semeniuk Jacek
23
16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25  
4 17:30-18:15   15:50-16:35 Język polski
Szynaka Robert
23
10:35-11:20 Język polski
Szynaka Robert
23
17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Język polski
Szynaka Robert
23
10:35-11:20 Język polski
Szynaka Robert
23
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Język polski
Szynaka Robert
23
10:35-11:20 Informatyka
Jegorow Dorota
23
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Język polski
Szynaka Robert
23
10:35-11:20 Podstawy przedsiębiorczości
Jegorow Dorota
23
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
10:35-11:20 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Język polski
Szynaka Robert
23
10:35-11:20 Matematyka
Jegorow Dorota
23
17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
10:35-11:20 Podstawy przedsiębiorczości
Jegorow Dorota
23
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Matematyka
Jegorow Dorota
23
10:35-11:20 Język polski
Szynaka Robert
23
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 *Matematyka
Jegorow Dorota
23
10:35-11:20 Język polski
Szynaka Robert
23
17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20  
5 18:20-19:05   16:40-17:25 Geografia
Semeniuk Jacek
23
11:25-12:10 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 Informatyka
Jegorow Dorota
23
11:25-12:10 Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 Geografia
Semeniuk Jacek
23
11:25-12:10 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
11:25-12:10 Biologia
Winiarska Agnieszka
23
11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 Język polski
Szynaka Robert
23
11:25-12:10 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 Matematyka
Jegorow Dorota
23
11:25-12:10 Matematyka
Jegorow Dorota
23
18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
11:25-12:10 Język polski
Szynaka Robert
23
11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 Matematyka
Jegorow Dorota
23
11:25-12:10 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
11:25-12:10   18.20-19:05   16:40-17:25 Geografia
Semeniuk Jacek
23
11:25-12:10 *Język polski
Szynaka Robert
23
18.20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18.20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18.20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   18.20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10  
6 19:10-19:55   17:30-18:15 Historia
Lalik Agnieszka
23
12:15-13:00 Geografia
Semeniuk Jacek
23
19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Informatyka
Jegorow Dorota
23
12:15-13:00 Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Biologia
Winiarska Agnieszka
23
12:15-13:00 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
12:15-13:00 Biologia
Winiarska Agnieszka
23
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Język polski
Szynaka Robert
23
12:15-13:00 Język polski
Szynaka Robert
23
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
12:15-13:00 Matematyka
Jegorow Dorota
23
19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Biologia
Winiarska Agnieszka
23
12:15-13:00 Język polski
Szynaka Robert
23
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Informatyka
Jegorow Dorota
23
12:15-13:00 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
12:15-13:00 *Informatyka
Jegorow Dorota
23
19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00  
7 ..... ..... 18:20-19:05 Historia
Lalik Agnieszka
23
13:20-14:05 Biologia
Winiarska Agnieszka
23
..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Geografia
Semeniuk Jacek
23
13:20-14:05 Matematyka
Jegorow Dorota
23
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Chemia
Winiarska Agnieszka
23
13:20-14:05 Matematyka
Jegorow Dorota
23
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Chemia
Winiarska Agnieszka
23
13:20-14:05 Fizyka
Winiarska Agnieszka
23
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Historia
Lalik Agnieszka
23
13:20-14:05 Język polski
Szynaka Robert
23
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Historia
Lalik Agnieszka
23
13:20-14:05 Podstawy przedsiębiorczości
Jegorow Dorota
23
..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Chemia
Winiarska Agnieszka
23
13:20-14:05 Język polski
Szynaka Robert
23
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
13:20-14:05 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Język polski
Szynaka Robert
23
13:20-14:05 Podstawy przedsiębiorczości
Jegorow Dorota
23
..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05  
8 ..... ..... 19:10-19:55 Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
14:10-14:55 Chemia
Winiarska Agnieszka
23
..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Matematyka
Jegorow Dorota
23
14:10-14:55 Matematyka
Jegorow Dorota
23
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Fizyka
Winiarska Agnieszka
23
14:10-14:55 Matematyka
Jegorow Dorota
23
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Matematyka
Jegorow Dorota
23
14:10-14:55 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Historia
Lalik Agnieszka
23
14:10-14:55 Informatyka
Jegorow Dorota
23
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Historia
Lalik Agnieszka
23
14:10-14:55 Podstawy przedsiębiorczości
Jegorow Dorota
23
..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Fizyka
Winiarska Agnieszka
23
14:10-14:55 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 *Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
23
14:10-14:55 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Język polski
Szynaka Robert
23
14:10-14:55 *Podstawy przedsiębiorczości
Jegorow Dorota
23
..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55  
9 ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Fizyka
Winiarska Agnieszka
23
..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Podstawy przedsiębiorczości
Jegorow Dorota
23
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Fizyka
Winiarska Agnieszka
23
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Informatyka
Jegorow Dorota
23
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język polski
Szynaka Robert
23
..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język angielski
Grzesiuk Marta
23
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 *Język angielski
Grzesiuk Marta
23
..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45  
10 ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35 Chemia
Winiarska Agnieszka
23
15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35  
11 ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25  
12 ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15  
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chełmie zastrzega sobie prawo do zmian w planie