2LP/sem.III-IV
Data publikacji: 2022-04-19

    03.02.2022
Czw
  04.02.2022
Pią
  05.02.2022
Sob
  10.02.2022
Czw
  11.02.2022
Pią
  12.02.2022
Sob
  17.02.2022
Czw
  18.02.2022
Pią
  19.02.2022
Sob
  24.02.2022
Czw
  25.02.2022
Pią
  26.02.2022
Sob
  03.03.2022
Czw
  04.03.2022
Pią
  05.03.2022
Sob
  06.03.2022
Nie
  10.03.2022
Czw
  11.03.2022
Pią
  12.03.2022
Sob
  13.03.2022
Nie
  17.03.2022
Czw
  18.03.2022
Pią
  19.03.2022
Sob
  20.03.2022
Nie
  24.03.2022
Czw
  25.03.2022
Pią
  26.03.2022
Sob
  27.03.2022
Nie
  31.03.2022
Czw
  01.04.2022
Pią
  02.04.2022
Sob
  03.04.2022
Nie
  07.04.2022
Czw
  08.04.2022
Pią
  09.04.2022
Sob
  10.04.2022
Nie
  14.04.2022
Czw
  15.04.2022
Pią
  16.04.2022
Sob
  17.04.2022
Nie
  21.04.2022
Czw
  22.04.2022
Pią
  23.04.2022
Sob
  24.04.2022
Nie
  28.04.2022
Czw
  29.04.2022
Pią
  30.04.2022
Sob
  05.05.2022
Czw
  06.05.2022
Pią
  07.05.2022
Sob
  08.05.2022
Nie
  12.05.2022
Czw
  13.05.2022
Pią
  14.05.2022
Sob
  15.05.2022
Nie
  19.05.2022
Czw
  20.05.2022
Pią
  21.05.2022
Sob
  22.05.2022
Nie
  26.05.2022
Czw
  27.05.2022
Pią
  28.05.2022
Sob
  29.05.2022
Nie
  02.06.2022
Czw
  03.06.2022
Pią
  04.06.2022
Sob
  09.06.2022
Czw
  10.06.2022
Pią
  11.06.2022
Sob
  12.06.2022
Nie
  16.06.2022
Czw
  17.06.2022
Pią
  18.06.2022
Sob
  19.06.2022
Nie
  23.06.2022
Czw
  24.06.2022
Pią
  25.06.2022
Sob
  30.06.2022
Czw
  01.07.2022
Pią
  02.07.2022
Sob
1 15:00-15:45   13:20-14:05 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
8:00-8:45 Geografia
Semeniuk Jacek
18
15:00-15:45   13:20-14:05 Historia
Lalik Agnieszka
18
8:00-8:45 Matematyka
Jegorow Dorota
18
15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
8:00-8:45 Fizyka
Winiarska Agnieszka
18
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05 Historia
Lalik Agnieszka
18
8:00-8:45 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
8:00-8:45 Fizyka
Winiarska Agnieszka
18
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
8:00-8:45 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05 Język polski
Szynaka Robert
18
8:00-8:45 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
8:00-8:45 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05 Matematyka
Jegorow Dorota
18
8:00-8:45 *Geografia
Semeniuk Jacek
18
15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45   15:00-15:45   13:20-14:05   8:00-8:45  
2 15:50-16:35   14:10-14:55 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
8:50-9:35 Geografia
Semeniuk Jacek
18
15:50-16:35   14:10-14:55 Historia
Lalik Agnieszka
18
8:50-9:35 Matematyka
Jegorow Dorota
18
15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
8:50-9:35 Chemia
Winiarska Agnieszka
18
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Historia
Lalik Agnieszka
18
8:50-9:35 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
8:50-9:35 Chemia
Winiarska Agnieszka
18
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
8:50-9:35 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Język polski
Szynaka Robert
18
8:50-9:35 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
8:50-9:35 *R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55 Matematyka
Jegorow Dorota
18
8:50-9:35 *R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35   15:50-16:35   14:10-14:55   8:50-9:35  
3 16:40-17:25   15:00-15:45 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
9:40-10:25 Język polski
Szynaka Robert
18
16:40-17:25   15:00-15:45 Język polski
Szynaka Robert
18
9:40-10:25 Język polski
Szynaka Robert
18
16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Język polski
Szynaka Robert
18
9:40-10:25 Biologia
Winiarska Agnieszka
18
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Język polski
Szynaka Robert
18
9:40-10:25 Język polski
Szynaka Robert
18
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Język polski
Szynaka Robert
18
9:40-10:25 Biologia
Winiarska Agnieszka
18
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Historia
Lalik Agnieszka
18
9:40-10:25 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Matematyka
Jegorow Dorota
18
9:40-10:25 Język polski
Szynaka Robert
18
16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 Historia
Lalik Agnieszka
18
9:40-10:25 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
9:40-10:25 Matematyka
Jegorow Dorota
18
16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25   16:40-17:25   15:00-15:45   9:40-10:25  
4 17:30-18:15   15:50-16:35 Historia
Lalik Agnieszka
18
10:35-11:20 Biologia
Winiarska Agnieszka
18
17:30-18:15   15:50-16:35 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
10:35-11:20 Język polski
Szynaka Robert
18
17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Język polski
Szynaka Robert
18
10:35-11:20 Język polski
Szynaka Robert
18
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Język polski
Szynaka Robert
18
10:35-11:20 Chemia
Winiarska Agnieszka
18
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Język polski
Szynaka Robert
18
10:35-11:20 Język polski
Szynaka Robert
18
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Historia
Lalik Agnieszka
18
10:35-11:20 Matematyka
Jegorow Dorota
18
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 Matematyka
Jegorow Dorota
18
10:35-11:20 Fizyka
Winiarska Agnieszka
18
17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 *Historia
Lalik Agnieszka
18
10:35-11:20 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
10:35-11:20 Matematyka
Jegorow Dorota
18
17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20   17:30-18:15   15:50-16:35   10:35-11:20  
5 18:20-19:05   16:40-17:25 Historia
Lalik Agnieszka
18
11:25-12:10 Chemia
Winiarska Agnieszka
18
18:20-19:05   16:40-17:25 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
11:25-12:10 Geografia
Semeniuk Jacek
18
18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 Matematyka
Jegorow Dorota
18
11:25-12:10 Geografia
Semeniuk Jacek
18
11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 Matematyka
Jegorow Dorota
18
11:25-12:10 Chemia
Winiarska Agnieszka
18
11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
11:25-12:10 Historia
Lalik Agnieszka
18
11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
11:25-12:10 Matematyka
Jegorow Dorota
18
11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 Historia
Lalik Agnieszka
18
11:25-12:10 Fizyka
Winiarska Agnieszka
18
18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
11:25-12:10 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
11:25-12:10   18:20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18.20-19:05   16:40-17:25 Język polski
Szynaka Robert
18
11:25-12:10 *Matematyka
Jegorow Dorota
18
18.20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18.20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   11:25-12:10   18.20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10   18.20-19:05   16:40-17:25   11:25-12:10  
6 19:10-19:55   17:30-18:15 Język polski
Szynaka Robert
18
12:15-13:00 Fizyka
Winiarska Agnieszka
18
19:10-19:55   17:30-18:15 Biologia
Winiarska Agnieszka
18
12:15-13:00 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Matematyka
Jegorow Dorota
18
12:15-13:00 Geografia
Semeniuk Jacek
18
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Matematyka
Jegorow Dorota
18
12:15-13:00 Fizyka
Winiarska Agnieszka
18
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
12:15-13:00 Historia
Lalik Agnieszka
18
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 R. Wiedza o społeczeństwie
Lalik Agnieszka
18
12:15-13:00 Matematyka
Jegorow Dorota
18
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Historia
Lalik Agnieszka
18
12:15-13:00 Biologia
Winiarska Agnieszka
18
19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 *Biologia
Winiarska Agnieszka
18
12:15-13:00 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15 Język polski
Szynaka Robert
18
12:15-13:00 Język polski
Szynaka Robert
18
19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00   19:10-19:55   17:30-18:15   12:15-13:00  
7 ..... ..... 18:20-19:05 Język polski
Szynaka Robert
18
13:20-14:05 Matematyka
Jegorow Dorota
18
..... ..... 18:20-19:05 Chemia
Winiarska Agnieszka
18
13:20-14:05 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Historia
Lalik Agnieszka
18
13:20-14:05 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Geografia
Semeniuk Jacek
18
13:20-14:05 Biologia
Winiarska Agnieszka
18
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
13:20-14:05 Matematyka
Jegorow Dorota
18
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Język polski
Szynaka Robert
18
13:20-14:05 Matematyka
Jegorow Dorota
18
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
13:20-14:05 Chemia
Winiarska Agnieszka
18
..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 *Chemia
Winiarska Agnieszka
18
13:20-14:05 Język polski
Szynaka Robert
18
13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
13:20-14:05 Język polski
Szynaka Robert
18
..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05   ..... ..... 18:20-19:05   13:20-14:05  
8 ..... ..... 19:10-19:55 Matematyka
Jegorow Dorota
18
14:10-14:55 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
..... ..... 19:10-19:55 Fizyka
Winiarska Agnieszka
18
14:10-14:55 Język polski (koło zainteresowań)
Szynaka Robert
18
..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Historia
Lalik Agnieszka
18
14:10-14:55 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Geografia
Semeniuk Jacek
18
14:10-14:55 Biologia
Winiarska Agnieszka
18
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 R. Geografia
Semeniuk Jacek
18
14:10-14:55 Matematyka
Jegorow Dorota
18
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Język polski
Szynaka Robert
18
14:10-14:55 Język polski
Szynaka Robert
18
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 Język angielski
Grzesiuk Marta
18
14:10-14:55 Język angielski (koło zainteresowań)
Grzesiuk Marta
18
..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 *Fizyka
Winiarska Agnieszka
18
14:10-14:55 Język polski
Szynaka Robert
18
14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55 *Język angielski
Grzesiuk Marta
18
14:10-14:55 *Język polski
Szynaka Robert
18
..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55   ..... ..... 19:10-19:55   14:10-14:55  
9 ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język angielski (koło zainteresowań)
Grzesiuk Marta
18
..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język polski (koło zainteresowań)
Szynaka Robert
18
..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język angielski (koło zainteresowań)
Grzesiuk Marta
18
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język polski (koło zainteresowań)
Szynaka Robert
18
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język angielski (koło zainteresowań)
Grzesiuk Marta
18
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język polski (koło zainteresowań)
Szynaka Robert
18
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język angielski (koło zainteresowań)
Grzesiuk Marta
18
..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 Język polski (koło zainteresowań)
Szynaka Robert
18
15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45 *Język polski (koło zainteresowań)
Szynaka Robert
18
..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45   ..... ..... ..... ..... 15:00-15:45  
10 ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35 Język angielski (koło zainteresowań)
Grzesiuk Marta
18
..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35 Język angielski (koło zainteresowań)
Grzesiuk Marta
18
15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35 Język polski (koło zainteresowań)
Szynaka Robert
18
15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35 Język angielski (koło zainteresowań)
Grzesiuk Marta
18
15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35 Język polski (koło zainteresowań)
Szynaka Robert
18
15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35 Język polski (koło zainteresowań)
Szynaka Robert
18
15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35 *Język angielski (koło zainteresowań)
Grzesiuk Marta
18
..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35   ..... ..... ..... ..... 15:50-16:35  
11 ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25   ..... ..... ..... ..... 16:40-17:25  
12 ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15   ..... ..... ..... ..... 17:30-18:15  
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chełmie zastrzega sobie prawo do zmian w planie