Harmonogram konsultacji nauczycieli CKZ w roku szkolnym 2022-2023 Wyróżniony

  • Napisane przez 
  • poniedziałek, 07 listopad 2022 16:46

Harmonogram konsultacji nauczycieli CKZ w roku szkolnym 2022-2023

lp.

 NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINA

SALA

1

BAŁABASZ Paweł

czwartek

11.00 – 12.00

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

2

BITNER Grzegorz

poniedziałek

8.15 – 9.15

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

3

BITNER Monika

środa

14.00 – 15.00

Pokój nauczycielski

(ul. Jagiellońska 29)

4

CZERWIŃSKI Daniel

poniedziałek

8.15 – 9.15

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

5

DĄBROWSKI Tomasz

poniedziałek

15.00 – 15.30

Pokój nauczycielski

(ul. Jagiellońska 29)

6

DARNIA Grzegorz

poniedziałek

10.50 – 11.50

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

7

DUBICKI Kasper

poniedziałek

12.30 – 13.30

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

8

DŻAMAN Andrzej

czwartek

14.10 – 14.40

Pokój nauczycielski

(ul. Jagiellońska 29)

9

GADZICKI Michał

środa

10.50 – 11.50

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

10

GRABOWSKI Grzegorz

środa

10.00 – 11.00

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

11

GUZOWSKI Alfred

poniedziałek

10.45 – 11.45

Pokój nauczycielski

(ul. Jagiellońska 29)

12

HOŁYSZ Krzysztof

poniedziałek

10.50 – 11.50

Pokój nauczycielski

(ul. Jagiellońska 29)

13

JĘDRUSZAK Krzysztof

wtorek

11.35 – 12.35

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

14

KALISZCZUK Bartłomiej

środa

9.00 – 10.00

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

15

KĘDZIERAWSKA Agata

środa

11.25 – 12.25

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

16

KOŁODZIEJAK Krzysztof

wtorek

12.25 – 13.25

Pokój nauczycielski

(ul. Jagiellońska 29)

17

KWAPISIEWICZ Andrzej

wtorek

12.25 – 13.25

Pokój nauczycielski

(ul. Jagiellońska 29)

18

KUBIAK Krzysztof

poniedziałek

12.30 – 13.30

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

19

MAIK Mirosław

środa

10.50 – 11.50

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

20

MAKSYMIUK Andrzej

wtorek

10.50 – 11.50

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

21

MARKIEWICZ Józef

środa

10.50 – 11.50

Pokój nauczycielski

(ul. Jagiellońska 29)

22

NIEMCZUK Krzysztof

czwartek

8.00 – 9.00

Pokój nauczycielski

(ul. Jagiellońska 29)

23

NOWAKIEWICZ Wiesław

poniedziałek

11.00 – 12.00

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

24

PARADA Piotr

wtorek

14.00 – 15.00

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

25

OLSZAMOWSKI Grzegorz

środa

14.30 – 15.30

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

26

PAPIERNIK Krzysztof

czwartek

12.30 – 13.30

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

27

SAWKA Mieczysław

poniedziałek

14.00 – 15.00

Pokój nauczycielski

(ul. Jagiellońska 29)

28

SIENKIEWICZ Wojciech

wtorek

17.00 – 18.00

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

29

SZAJNER Sławomir

wtorek

11.45 – 12.45

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

30

TABAKA Jarosław

środa

9.00 – 10.00

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

31

TATYS Jerzy

wtorek

11.00 – 12.00

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

32

WALCZAK Marzena

środa

10.50 – 11.50

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

33

WARYSZAK Grzegorz

środa

10.50 – 11.50

Pokój nauczycielski

(ul. Batorego 1)

34

WYCZYŃSKI Michał

czwartek

8.00 – 9.00

Pokój nauczycielski

(ul. Graniczna 2a)

 

Dane kontaktowe

*

Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką.

 

SEKRETARIAT

tel/fax: (82) 563-13-23   mapa dojazdu
od pon. do pt. w godz. od 7:30 do 15:30

Kształcenie dorosłych

tel. (82) 563-12-85     mapa, godz. pracy

 

OFERTA CKZiU

tel. (82) 563-19-06  usługi budowlane
tel. (82) 564-72-85 napr. i obsł. poj. sam.
tel. (82) 563-13-23 instalacje elektr., obróbka mech., spawalnictwo
Zapoznaj się z ofertą usługową CKZiU.

 

ADRESY Mail

sekretariat: sekretariat@ckziuchelm.pl
dyrektor: mieczyslawsawka@wp.pl
wicedyrektor: m20-74@tlen.pl

webmaster: tdabrow@ckziuchelm.pl