Monter zabudowy i robót wykończeniowych

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie prowadzi prace związane z wykańczaniem budynków. Różnorodność robót, które ma do wykonania, wynika ze specyfiki budynków, stosowanych materiałów i narzędzi oraz stosowanej technologii.

W ramach swojej pracy może on przeprowadzać roboty tynkarskie, glazurnicze, posadzkarskie oraz malarsko-tapeciarskie oraz wykonywać m.in. okładziny ścienne (z płytek ceramicznych, desek, płyt i paneli), kłaść podłogi, emulsje, ale także wykonywać roboty murarskie, remontowe, konserwacje i docieplenia budynków. Do zastosowania odpowiednich materiałów (zaprawy, płyty, glazura, panele, farby itp.) potrzebna jest szeroka wiedza na temat ich właściwości. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie musi ponadto bardzo dobrze znać zasady bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jako monter zabudowy i robót wykończeniowych pracować będziesz w pomieszczeniach zamkniętych, choć możesz pracować także na dworze, np. na wysokościach. Pracę wykonywać będziesz w niedużym zespole (dwu-, trzyosobowym) lub samodzielnie. Możesz znaleźć zatrudnienie w firmach budowlanych oraz remontowych wykonujących roboty wykończeniowe lub prowadzić własną działalność, wykonując roboty wykończeniowe.

Dane kontaktowe

*

Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką.

 

SEKRETARIAT

tel/fax: (82) 563-13-23   mapa dojazdu
od pon. do pt. w godz. od 7:30 do 15:30

Kształcenie dorosłych

tel. (82) 563-12-85     mapa, godz. pracy

 

OFERTA CKZiU

tel. (82) 563-19-06  usługi budowlane
tel. (82) 564-72-85 napr. i obsł. poj. sam.
tel. (82) 563-13-23 instalacje elektr., obróbka mech., spawalnictwo
Zapoznaj się z ofertą usługową CKZiU.

 

ADRESY Mail

sekretariat: sekretariat@ckziuchelm.pl
dyrektor: mieczyslawsawka@wp.pl
wicedyrektor: m20-74@tlen.pl

webmaster: tdabrow@ckziuchelm.pl